istanbul escort
HABER AKIŞI

Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması

 Tarih: 21-10-2018 04:00:00
AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bir dizi ziyaretlerde bulundu.

İlk olarak Belediye Başkanı Hasan Kalın ve AK Parti İlçe Başkanı Zekai Tunç ile bir araya gelen Başkan Çalışkan daha sonra Kırka Bor İşletme Tesisleri’ni ziyaret etti.  Çalışkan, öğle yemeğini fabrika işçileriyle birlikte yedi. Gördüğü yoğun ilginden dolayı ilçe halkına teşekkür eden Çalışkan, “İlçemizde bu denli ilgi görmek bizleri çok mutlu etti. AK Belediyecilik farkı Seyitgazi’de gözle görülür derecede fark ediliyor. Bu bağlamda ilçemize yapılan hizmetlerinden dolayı belediye başkanımız Hasan Kalın ve ekibine çok teşekkür ediyorum. 24 Haziran seçimlerindeki üstün performanslarından dolayı ilçe başkanımız Zekai Tunç ve teşkilat mensuplarımıza da ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FRİGYA VADİSİ  BÜYÜK FIRSAT FRİGYA VADİSİ BÜYÜK FIRSAT “Eskişehir’in Jeoturizm Potansiyeli” konferansında konuşan öğretim üyesi Dr Erda..
 Kardeşlik için el ele Kardeşlik için el ele MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli E..
Bütün toplumu kucaklayacağız Bütün toplumu kucaklayacağız Odunpazarı Kent Konseyi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. ..
Kaportacıların 'dolu' mesaisi Kaportacıların 'dolu' mesaisi Eskişehir’de yağan dolu yüzlerce araçlara zarar verdi. Başvuru sayısı atınca kap..
HABER ARŞİVİ
Yukarı