HABER AKIŞI

Çalışkan’dan Namlı Gıda’ya ziyaret

 Tarih: 13-12-2019 12:34:22
AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan Namlı Gıda’ya bir ziyaret gerçekleştirdi.

Namlı Gıda Fabrikası’nda gerçekleşen ziyarette AK Parti 22. Dönem Eskişehir Milletvekili Fahri Keskin ile Şehir Gazetesi İmtiyaz sahibi ve Namlı Gıda İcra Kurulu Başkanı Murat Keskin ve AK Parti İl Başkan Yardımcısı Bülent Kara da hazır bulundu. Çalışkan ziyarette İl Başkanlığı olarak gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında bilgi verirken görüşmede Eskişehir ve ülke gündemindeki konular ile ilgili sohbet gerçekleştirildi. Çalışkan, AK Parti il Başkanlığı olarak ülke ve şehrin gündemini yakından takip ettiklerini vatandaşın sorunlarının çözümü için büyük çaba sarf ettiklerini söyledi. Çalışkan İl teşkilatı olarak Eskişehir’in sorunlarını yakından bildiklerini ve vatandaş ile sıcak ve yakın çalışma çabası içerisinde olduklarını bunda da teşkilatların olağanüstü çabasının bulunduğunu ifade etti. Teşkilatlar olarak Eskişehirlerden çok güzel geri dönüşler aldıklarının da altını çizen İl Başkanı Çalışkan AK Parti olarak sorumluluklarının bilincinde hareket ettiklerini söyledi.  22. Dönem AK Parti Eskişehir Milletvekili Fahri Keskin ile Namlı Gıda İcra Kurulu Başkanı ve Şehir Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Keskin de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’İN GURURU ESKİŞEHİR’İN GURURU Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce Liselere Geçiş Sınavı’nda büt..
Av sezonu açılıyor Av sezonu açılıyor Avcıların heyecanla beklediği av sezonu 22 Ağustos’ta açılacak.
Ataç tebrik etti Ataç tebrik etti Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, 2020 Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) T..
Üniversitede meyve hasadı  Üniversitede meyve hasadı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Ziraat Fakültesi Ali Numan Kıraç Yerleşkesinin ..
  SİYASET HABERLERİ
Sorun birlikte çözülmeli Sorun birlikte çözülmeli İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Ektaş, TCDD arazileri ile ilgili durumun belediyeler..
İYİ Parti’den Başkan Ataç’a ziyaret İYİ Parti’den Başkan Ataç’a ziyaret İYİ Parti’den Başkan Ataç’a Ziyaret Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, İY..
İTTİFAK BULUŞTU İTTİFAK BULUŞTU İYİ Parti Eskişehir İl Yönetimi, CHP Eskişehir İl Başkanlığına “hayırlı olsun” z..
HABER ARŞİVİ
Yukarı