istanbul escort
HABER AKIŞI

Çadırlı tatil yarım kaldı

 Tarih: 10-06-2019 04:00:00

Sakarya Üniversitesinde okuyan Ferit Öztürk ve Akın Kökalp adlarındaki iki öğrenci Eskişehir’e tatil yapmaya geldi. Gençler Reşadiye Camii önündeki yeşil alana çadır kurup geceyi orada geçirdi. Ancak yasak olduğu için polisin uyarısıyla çadırı kaldıran gençler başka bir alan aramaya çıktı. 9 günlük bayram tatilinde Eskişehir binlerce turisti ağırlarken ilginç olaylar da yaşandı. Onlardan birinde 2 genç tatilini kentin ortasında çadır kurup geçirmeye çalıştı ancak polisin uyarısıyla tatil bir gece sürdü. Sakarya Üniversitesinde okuyan Ferit Öztürk ve Akın Kökalp adlarındaki iki öğrenci tatil yapmak için Eskişehir’e geldi. Gece olduğu için Valiliğin ve resmi dairelerin bulunduğu Reşadiye  Parkına  çadır kurdular ve uykuya daldılar. Sabah karşılarında polisi gören öğreniciler neye uğradıklarını şaşırdı. Polis öğrencileri kimlik kontrolünden geçirdikten sonra bu alanın yasak olduğunu ve çadırlarını toplamalarını istedi. Ferit Öztürk ve Akın Kökalp, yasak olduğunu bilmediklerini belirterek bölgeden ayrıldı.  

  GÜNDEM HABERLERİ
Vatandaş  ‘hayır’ dedi Vatandaş ‘hayır’ dedi Odunpazarı Belediyesi, Hamamyolu Caddesi üzerinde kendi işlettiği kafelerdeki ça..
Cezalar havadan indi Cezalar havadan indi Emniyet Müdürlüğü tarafından Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın Projesi kapsamında ..
KADIN ÜRETİCİLERE  DESTEK TEPEBAŞI’NDA KADIN ÜRETİCİLERE DESTEK TEPEBAŞI’NDA Tepebaşı Belediyesi’nin yerel üretime ve kadınlara verilen destekler kapsamında ..
HEPİMİZİN YAVRULARI HEPİMİZİN YAVRULARI AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, Eskişehir’de bulunan ..
  SİYASET HABERLERİ
KAYYUM ATANDI KAYYUM ATANDI Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir il yönetimine 45 gün içinde olağanüstü k..
HABER ARŞİVİ
Yukarı