HABER AKIŞI

Büyük işbirliği

 Tarih: 06-11-2019 04:00:00

Anadolu Üniversitesi, Sarar Grup ve Petrol Ofisi arasında işbirliği protokolü imzalandı. Düzenlenen protokole Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, Sarar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar ve Petrol Ofisi Direktörü Beril Alakoç katıldı. İmzalanan protokol ile 7 bin Anadolu Üniversitesi personeli Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarından ihtiyaçlarını artık indirimli ve çeşitli avantajlarla karşılayacak. İmza töreninde konuşan Rektör Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, işbirliğinin üniversite adına oldukça faydalı olacağını ifade etti. Protokol neticesinde işbirliğinde ismi geçenlere teşekkürlerini ileten Rektör Çomaklı, “Cemalettin Sarar, yalnızca Eskişehir’in değil, uluslararası arenada bu milletin önemli değerlerinden ve temsilcilerinden biri olarak bulunmakta. Biz de kendisi ve ekibinin yapmış olduğu bir teklif sonucunda buradayız. Aslında bugün imzalanan protokolden ziyade, üniversitemiz adına fayda sağlayacağını düşündüğümüz bir işbirliğidir” ifadelerini kullandı. İHA

  GÜNDEM HABERLERİ
YENİ NORMAL HIZLI BAŞLADI YENİ NORMAL HIZLI BAŞLADI Eskişehir’de koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında kapalı olan işletmeler..
Otogarda hareket var Otogarda hareket var Koronavirüs tedbirleri sonrasında normalleşme dönemine girilmesi ile birlikte aç..
Basına paket şart Basına paket şart CHP’nin gazeteci kökenli Milletvekili Utku Çakırözer’in hazırladığı Mayıs ayına ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı