istanbul escort
HABER AKIŞI

Büyük bir kazanımdır

 Tarih: 20-07-2018 11:13:31
Eskişehir Sağlık Sen Şube Başkanı H. Hüseyin Köksal sağlık çalışanlarının yıpranma hakkı ile ilgili yeni düzenlemeler ile ilgili açıklama yaptı.

Köksal, “Yıpranma payı beklentilerin altında çıkmıştır ancak büyük bir kazanımdır” dedi. Köksal yıpranma payı ile ilgili olarak 2014 Mayıs ayından bu yana büyük bir sabırlı mücadele verdiklerinin altını çizerek, “Bu süreçte 4 Bakan değişti ama yılmadık mücadelemizi bırakmadık, yıllardır beklenen ötelenen ve çıkmaz denilen Yıpranma Payı nihayetinde Meclis’te Torba Yasa da hepimize hayırlı olsun. İdari ve Teknik Hizmet Sınıfı çalışanlarının Yıpranma Payından mağdur bırakılması en basit tabirle akıl tutulmasıdır. Şuan çıkacak karar motoru olmayan araba, lastiği olmayan don gibidir. Ekip ruhu ile risk altındaki bütün çalışanları kapsamalıdır.Mücadelemiz sözünü aldığımız üzere tüm sağlık çalışanlarını kapsayacak şekilde sürecek ve haksızlıklar için komisyonlar da çalışmalarımız devam edecektir” dedi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
resim yok NEVRUZ ATEŞİ ESKİŞEHİR’DE YANDI Her yıl geleneksel olarak kutlanan ve doğanın uyanışı olarak sembolize edilen Ne..
  SİYASET HABERLERİ
Eşit hizmet sürecek Eşit hizmet sürecek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği z..
Sakallı’dan iki büyük müjde Sakallı’dan iki büyük müjde Burhan Sakallı, eğitim ve ulaşım anlamında şehrin genelini ilgilendiren iki büyü..
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı