istanbul escort
HABER AKIŞI

Burundi ile tarım işbirliği

 Tarih: 12-05-2019 04:00:00

Eskişehir TÜMSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Erdinç ve Serdar Hancı , Burundi Cumhuriyeti Tarım Bakanı Dr.Rurema Deo Guide ile görüştü. Görüşmede Burundi'de tarım üzerine yapılabilecek çalışmalar yatırımlar üzerine ikili görüşmeler yapıldı. Tarım Bakanı Deo Guide Türkiye’nin tarım konusunda ilerlediğini ve teknoloji transferi konusunda iki ülke arasında çalışmalar yapmanın  gerekliliğine dikkat çekti.TÜMSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Erdinç’te  Bakan’a kendilerini kabul ettiği  için Tarım Bakanına Deo Guide' ye teşekkür etti. Erdinç bu tür ikili ilişkilerin gelişmesi ve işbirliği imkanlarının araştırılması adına çabalarının devam edeceğini ifade etti. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
MİLLETİMİZİN HİZMETKARIYIZ MİLLETİMİZİN HİZMETKARIYIZ ‘Vatandaşla Buluşma Halk Günü Toplantısı’ Vali Özdemir Çakacak’ın başkanlığında..
5 kuzu birden 5 kuzu birden Eskişehir’de büyükbaş ve küçükbaş hayvancılıkla geçimini sağlayan Kocalılar aile..
Virüse karşı panik yapma Virüse karşı panik yapma ESOGÜ Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dal..
‘Projeleri konuştuk’ ‘Projeleri konuştuk’ AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu ve Yönetim Kurulu MÜSİAD Eskişe..
  SİYASET HABERLERİ
CHP’de Taşel kazandı CHP’de Taşel kazandı CHP Eskişehir 37. Genel Kurulu’nda 4 aday yarışırken çarşaf liste yapılan seçimd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı