istanbul escort
HABER AKIŞI

Burası halkın makamıdır

 Tarih: 14-04-2019 04:00:00
Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, hayırlı olsun ziyaretine gelen konuklarının tebriklerini kabule devam ediyor.

Belediyede görevini devraldığı günden itibaren, başkanlık odasının kapılarını tamamıyla halka açan Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, tebrik ziyaretleri için gelen vatandaşlar ve dernekler ile görüşmeye devam ediyor. Kendisini ziyaret ederek tebrik ve hayırlı olsun temennilerini ileten tüm vatandaşlara teşekkür eden Bakkalcıoğlu; “Artık burası başkanlık makamı değil, halkın makamıdır” diyerek belediyenin kapılarının bundan böyle vatandaşa sonuna kadar açık olduğunu kaydetti. 
Başkan Bakkalcıoğlu’nun ziyaretlerine bugün CHP Merkez İlçe Başkanı Gültekin Çalışkan, CHP İlçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu ve üyeleri, İYİ Parti Pazaryeri İlçe Teşkilatı üyeleri, Kuzey Kafkasya Kültür Derneği, Cezaevi Müdürü Ruhi Aytuttu, Bozüyük Sebze ve Meyve Yetiştiricileri Birliği adına Orhan Karalar, Esnaf ve Sanatkarlar Odası yetkilileri, Otosan Fabrikası çalışanları, otobüs terminali çalışanları, Tekke Mahalle Muhtarı İbrahim Barıt ve azaları, Miraç Mete Yüksel ve çok sayıda vatandaş katıldı.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BÖLGE HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Antik kente sıfır mahalle Antik kente sıfır mahalle Sivrihisar ilçesinde bulunan ve Kibele için kurulan antik kent Pessinus'un yanı ..
Eskişehir için varız Eskişehir için varız AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, Eskişehir ile ilgili gerek Hükümet gerekse B..
Refah değil sefalet Refah değil sefalet Kamu Sen İl Temsilcisi Haydar Urfalı, memura verilen zam teklifinin refah değil ..
Kararın arkasındayız Kararın arkasındayız MHP Milletvekili Metin Nurullah Sazak, Diyarbakır, Mardin ve Van Büyükşehir Bele..
  SİYASET HABERLERİ
AK PARTİ 18 YAŞINDA AK PARTİ 18 YAŞINDA AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, AK Parti'nin 18. kuruluş yıldönümü dolay..
HABER ARŞİVİ
Yukarı