istanbul escort
HABER AKIŞI

Bugün birlik günü

 Tarih: 15-08-2018 04:00:00

Eskişehir Ağrılılar Derneği (ESAĞDER) Başkanı Mehmet Şerif Karaca, döviz kurlarındaki yükseliş hakkında açıklamalarda bulundu. Karaca yaptığı açıklamada, görüşlerin ne olursa olsun günün birlik olma günü olduğu belirterek, “Bugün birlik günüdür. Görüşümüz, partimiz ne olursa olsun dolar oyununa karşı bir ve bütün olmamız gerekmektedir. Çünkü bu saldırı direk bir parti veya bakana karşı değil, hedefleri ülkemizin birliğine bağımsızlığımıza karşı yapılan bir oyundur. Bugün hangi parti olursa olsun yine aynı tepkiyi gösterecektik. Es Ağrılılar Derneği olarak her zaman ülkemizin birliği ve bütünlüğünün yanında olduğumuzu herkesin bilmesini isterim. Bu gemide hepimiz varız. Batarsak hep beraber batarız. Dolayısıyla partimizi, siyasi görüşümüzü bir kenara bırakalım. Elimizden ne geliyorsa düşünmeden yapma zamanıdır. Dolar kaç lira olmuş önemli değil, önemli olan yanı başımızdaki Suriye’den ders alma zamanıdır. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun” dedi.

  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’E TERMAL MÜJDE ESKİŞEHİR’E TERMAL MÜJDE Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Eskişehir’de gün boyu bir dizi etkinliğe katıldı. K..
Fuhuşta dev baskın Fuhuşta dev baskın Eskişehir Emniyet Müdürlüğünce 5 ilde eş zamanlı gerçekleşen 'Bal Tuzağı 4' adlı..
Ataç’ın gurur projesi Ataç’ın gurur projesi Tepebaşı Belediyesi'nin özel gereksinimli bireyleri toplumla bütünleştirmek amac..
Adaya tam destek Adaya tam destek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büy..
HABER ARŞİVİ
Yukarı