HABER AKIŞI

Bu üçlü inanıyor

 Tarih: 21-05-2020 14:25:09

Eskişehirspor cephesinde gözler gelecek sezonun hesaplarına çevrilirken takım içinde önemli isimler arasında yer alan ve diğer oyunculara göre daha tecrübeli isim olarak dikkat çeken İbrahim Halil Öner başta olmak üzere Alperen Kocabaş ve Bedirhan Altunbaş üçlüsü takımın bu sezon yaşadığı puan silme cezaları sonrasında şok yaşamışlardı.

15 puanlarının silindiğini bilen bu üçlünün tek isteği hem liglerin iptal edilmesi hem liglerin tescil edilmesi ve liglerde küme düşmenin kaldırılması. Şimdi hepsinin gözü TFF’de.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Yağmur durduramadı Yağmur durduramadı Sokağa çıkma kısıtlamasının 0-14 yaş gurubu için kalkmasıyla birlikte dışarı çık..
TOPLANTILAR İNTERNETTEN TOPLANTILAR İNTERNETTEN Büyükşehir Belediyesi, bu süreçte üst düzey toplantıları da internet ortamına ta..
Yağmur sevinç yarattı Yağmur sevinç yarattı Türkiye'nin önemli tarım merkezlerinden olan Eskişehir'de uzun süredir yağmura h..
Gün Sazak unutulmadı Gün Sazak unutulmadı Çifteler Belediye Başkanı Kadir Bıyık, 1980'de evinin önünde çapraz ateşe tutula..
HABER ARŞİVİ
Yukarı