istanbul escort
HABER AKIŞI

Bu üçlü fark kattı

 Tarih: 08-02-2019 04:00:00

Sezon başında transfer edilen isimlerden KamalIssah, MarkoMilinkovic ve İbrahim Sissoko antrenmanlarda adeta şov yapıyor. Bu şovlarını çıktıkları ilk maçta Gençlerbirliği önünde başarıyla sergileyen Issah, Milinkovic ve Sissoko’nun şimdi kalan haftalarda ortaya koyacakları performanslarıyla birlikte takımın yükselişine ciddi katkı sunması bekleniyor. Tecrübeli ayaklar sadece saha içinde değil saha dışında da genç oyunculara sezon başından bu yana sürdürdükleri ağabeylik görevlerini de yerien getiriyorlar.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FRİGYA VADİSİ  BÜYÜK FIRSAT FRİGYA VADİSİ BÜYÜK FIRSAT “Eskişehir’in Jeoturizm Potansiyeli” konferansında konuşan öğretim üyesi Dr Erda..
 Kardeşlik için el ele Kardeşlik için el ele MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli E..
Bütün toplumu kucaklayacağız Bütün toplumu kucaklayacağız Odunpazarı Kent Konseyi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. ..
Kaportacıların 'dolu' mesaisi Kaportacıların 'dolu' mesaisi Eskişehir’de yağan dolu yüzlerce araçlara zarar verdi. Başvuru sayısı atınca kap..
HABER ARŞİVİ
Yukarı