HABER AKIŞI

Bu sergi çok özel

 Tarih: 21-10-2019 04:00:00

Sanatı ve sanatçıyı her alanda desteklemeye devam eden Büyükşehir Belediyesi, seramik ile takıyı konu alan çalışmaları ile Prof. S. Sibel Sevim'in eserlerinden oluşan Seramik ve Takı Sergisi Seçkileri'ne ev sahipliği yaptı. Sergide konuşan CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, şehirde sanatı destekleyen belediyeler ve belediye başkanları sayesinde Eskişehir'in diğer kentlerde bu alanda örnek gösterildiğini ifade etti. Sibel Sevim de, "Bugün burada bizleri sizlerle buluşturan Sayın Büyükerşen'e ne kadar teşekkür etsek azdır. Bakın bugün burada birçok kentten gelen turistler varsa bunu kendisinin vizyonuna borçluyuz. Sanata değer veren bir yöneticinin bir kenti nasıl değiştirdiğinin en güzel örneğidir bu kent. Ben hem kendisine hem de ekibine yürekten teşekkür etmek istiyorum" dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER YAŞAM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
YENİ NORMAL HIZLI BAŞLADI YENİ NORMAL HIZLI BAŞLADI Eskişehir’de koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında kapalı olan işletmeler..
Otogarda hareket var Otogarda hareket var Koronavirüs tedbirleri sonrasında normalleşme dönemine girilmesi ile birlikte aç..
Basına paket şart Basına paket şart CHP’nin gazeteci kökenli Milletvekili Utku Çakırözer’in hazırladığı Mayıs ayına ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı