HABER AKIŞI

bu şehirde mutluyum

 Tarih: 30-12-2017 04:00:00
Siyah kırmızılı forma ile 9.yıla girmeye hazırlanan kaptan Erkan Zengin Eskişehirspor camiasına en uzun hizmet veren isimler arasında yerini alıyor. 
8 yılda tam 9 değişik teknik adamla forma giyen zaman zaman medyaya teknik adamlarla yaptığı tartışmaları gündeme gelen Erkan Zengin’in tek hayali Eskişehirpor’u tekrar geldiği süper lig dönemine taşımak istiyor. 
İlk kez 2009-2010 sezonunda Halil Ünal başkanlığında takımın başında yer alan Rıza Çalımbay’ın isteğiyle kadroya dahil olan yıldız oyuncu teknik adamların gelip gitmesine rağmen kendisi halen Eskişehirspor’da forma giymeye devam ediyor. Bir çok ünlü isimle tanışma fırsatı bulan Erkan Zengin, özellikle Eskişehirspor’u en başta tercih etmesinde bir futbol kentinin varlığının hakim olduğu taraftar kitlesi nedeniyle burada futbol hayatına devam ettiğini belirtti.  Eskişehir’e Eskişehirspor’a her zaman hizmet etmeye devam etmek istediğini yineleyen Erkan Zengin, “Biz futbolcu arkadaşlarımızla halen geçen sezon finalde kaybederek süper lig kapısından dönmemizi unutamıyoruz. Bu şehrin hakkı süper ligdir. İnanıyorum ki bunu da başaracak güce sahip bir kent olan Eskişehirspor’un üzerindeki karabulutların kısa sürede dağılmasını dört gözle bekliyorum. Eskişehir’e ve Eskişehirspor’a taraftarlara teşekkür ediyorum” dedi. 
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FIRSATÇILARI VALİ UYARDI FIRSATÇILARI VALİ UYARDI Vali Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmet..
Hedefe birlikte gideceğiz Hedefe birlikte gideceğiz Sivil Toplum Kuruluşları Eskişehir Buluşması AK Parti Genel Başkanvekili Prof. D..
Eskişehir animasyon merkezi Eskişehir animasyon merkezi Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, ön..
Akrabalar Köyü Akrabalar Köyü Eskişehir'in Soğulcak Köyü'nde yaşayan yaklaşık 100 kişi, aynı soy ismi taşıyor...
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı