istanbul escort
HABER AKIŞI

Bu seçim çok önemli

 Tarih: 06-02-2019 04:00:00
Saadet Partisi İl Başkanı Fesih Bingöl, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Levent Baştürk, Tepebaşı Belediye Başkan adayı s İsmail Satekin, Mahmudiye Belediye Başkan adayı Nihat Yılmaz, Odunpazarı İlçe Başkanı Muhammed Güney ve Saadet Partisi İl Müfettişi Nazif Ayaz gazetemize bir nezaket ziyaretinde bulundular.

 Ziyarette değerlendirmelerde bulunan Saadet Partisi İl Başkanı Bingöl, “ Biz bu seçimi yerel seçimin ötesinde çok daha önemli bir seçim olarak görüyoruz. Bütün seçimler önemlidir. Ancak bu seçim hepsinden önemli bir seçim.  Çünkü bugün kelimelerin anlamı değiştirildi, içleri boşaltıldı” dedi.  Belediye Başkan adaylarını da tanıtan SP İl Başkanı Bingöl, “Daha önceki seçimlerde yaptığımız ittifakı yerel seçimlerde uygun görmedik. Bütün illerde ve Eskişehir’in merkez ve çevre ilçelerinde aday gösteriyoruz. Bugüne kadar bazı belediye başkan adaylarını belirledik. Diğerlerini de en kısa zamanda belirleyerek kamuoyuna duyuracağız. 20 Şubat tarihinde Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu’nun da katılımı ile bir aday tanıtım töreni düzenleyeceğiz” şeklinde konuştu.  Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Başkan adayı Levent Baştürk’de yaptığı değerlendirmede, “Amacımız milletimize bir umut atmosferinin oluşabileceği mesajını vermektir” dedi. Baştürk’ün yanı sıra Tepebaşı Belediye Başkan adayı İsmail Satekin ve Mahmudiye İlçe Belediye Başkan adayı Nihat Yılmaz’ da seçimler ile ilgili değerlendirmelerde bulundular. Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Göktekin ve Genel Koordinatör İlker Gökce’de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Saadet Partisi heyetine teşekkür ettiler.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FRİGYA VADİSİ  BÜYÜK FIRSAT FRİGYA VADİSİ BÜYÜK FIRSAT “Eskişehir’in Jeoturizm Potansiyeli” konferansında konuşan öğretim üyesi Dr Erda..
 Kardeşlik için el ele Kardeşlik için el ele MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli E..
Bütün toplumu kucaklayacağız Bütün toplumu kucaklayacağız Odunpazarı Kent Konseyi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. ..
Kaportacıların 'dolu' mesaisi Kaportacıların 'dolu' mesaisi Eskişehir’de yağan dolu yüzlerce araçlara zarar verdi. Başvuru sayısı atınca kap..
HABER ARŞİVİ
Yukarı