istanbul escort
HABER AKIŞI

BU PROJE ÇOK SEVİLECEK

 Tarih: 12-06-2019 04:00:00

Yurtman, “Plastik şişeler geri dönüşüm için toplanırken, sokak hayvanları beslensin. Atıkların doğru alana atılmasını sağlayıp, hem çevreyi hem kaynakları koruyoruz. Atık geldikçe sokak hayvanları için mama dökülüyor. Tüm bunları güneş enerjisi yapıyor, çevre daha da kirlenmiyor. Ödüllendirme sistemi ile pet şişe atıklarını attıkça sokak hayvanlarına mama ve su veren geri dönüşüm otomatı. Güneş enerjisiyle çalışır, tamamen doğa dostu. Hamamyolu’na yerleştirmeyi planladığımız otomat hem sokak hayvanlarını besleyecek hem de çevre bilincini arttıracağını ummaktayız. Bu Güneş Enerjisi ile çalışan Sokak Hayvanlarını otomatik besleyen otomat için Türkiye geneline haiz bir proje hazırlayarak fongoya sunduk. Şimdi bağış bekleyerek sokak hayvanlarını doyurmaya ve plastik ve cam şişe atıklarını toplamayı hedefledik” dedi. (Özdemir Uçak)

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Vatandaş  ‘hayır’ dedi Vatandaş ‘hayır’ dedi Odunpazarı Belediyesi, Hamamyolu Caddesi üzerinde kendi işlettiği kafelerdeki ça..
Cezalar havadan indi Cezalar havadan indi Emniyet Müdürlüğü tarafından Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın Projesi kapsamında ..
KADIN ÜRETİCİLERE  DESTEK TEPEBAŞI’NDA KADIN ÜRETİCİLERE DESTEK TEPEBAŞI’NDA Tepebaşı Belediyesi’nin yerel üretime ve kadınlara verilen destekler kapsamında ..
HEPİMİZİN YAVRULARI HEPİMİZİN YAVRULARI AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, Eskişehir’de bulunan ..
  SİYASET HABERLERİ
KAYYUM ATANDI KAYYUM ATANDI Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir il yönetimine 45 gün içinde olağanüstü k..
HABER ARŞİVİ
Yukarı