HABER AKIŞI

Bu lig bu rakamları kaldıramaz

 Tarih: 23-01-2018 03:36:00  -   Güncelleme: 23-01-2018 10:57:14
Eskişehirspor Başkan Vekili ve Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz, Erkan Zengin ve takımın geleceği hakkında basın mensuplarına açıklamada bulundu. 
Kaptan Erkan Zengin ile yolların ayrıldığını ve tekliflere açık olduklarını söyleyen Şahbaz,  “Resmi sitemizde açıkladık. Kaptanlığımızı yapan Erkan Zengin ile bugün bir görüşme yaparak Erkan Zengin’in transferine karar vermiş bulunmaktayız. Birlikte görüştük, konuştuk ve anlaştık. Burada olsa da olmasa da Erkan Zengin bizim için çok değerlidir.  Erkan Zengin gideceği her kulübe katkı verecek bir oyuncudur. Eskişehirspor’un geleceği açısından, Eskişehirspor’a yük açısından maddi anlamda söylüyorum bunu.  Bizim kulübümüz, bu lig bu rakamları taşıyamaz noktada. Kulübümüzün geleceği açısında orta vadeli yapılandırma açısından oyuncumuzla böyle bir anlaşma yaptık. Bütün kulüplerle Erkan Zengin transferi hakkında görüşme yapabiliriz” diye konuştu.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
GELECEĞE  DEĞER KATTIK GELECEĞE DEĞER KATTIK Atık oluşumu ve israfın önlenmesine yönelik seminer düzenlendi. Vali Çakacak; "..
ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİK ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİK Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, il ve ilçelerde bulunan, insanların can ve ma..
Karaca ailesinin anne acısı Karaca ailesinin anne acısı Hayatını kaybeden Türkiye Gazeteciler Federasyonu ve Eskişehir Gazeteciler Cemiy..
Görevimiz şehre hizmet Görevimiz şehre hizmet Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Şenocak, “Üniversiteler..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı