HABER AKIŞI

Bu aletler para tuzağı

 Tarih: 23-07-2018 04:00:00
Vatandaşlar Alışveriş Merkezlerine konulan masaj, boy ve kilo ölçümü yapan elektronik olarak çalıştığı belirtilen cihazların adeta bir para tuzağına dönüştüğünü ileri sürüyor.
Alışveriş merkezlerindeki pek çok elektronik olarak çalışan masaj, boy ve kilo ölçümü yaptığı belirtilen cihazların  zaman zaman arızalandığını arızalı olmasına rağmen bakım yapılmadığı için vatandaşların 1 TL’lik madeni paralar ile bu aletlerden yararlanmaya çalıştığını ancak atılan paralarında geri alınamadığı belirtiliyor. Bazı vatandaşların AVM’lerin danışma ve şikayet bürolarına konuyu ilettiklerini paralarını geri alabildiklerini belirten vatandaşlar; “duyumlarımıza göre bu aletler bazı firmalar tarafından belirli bir kira karılığı AVM’lere konuyormuş. Buralarda arıza olduğunda bir şikayet olmadıkça ne firma yetkilisinin nede şikayet biriminin bir şey yapmadığına tanıklık ediyoruz. Böyle bir şey olabilir mi? Bu cihazlar apar tuzağı mı?” diye tepkilerini dile getiriyorlar. HM
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Yerel demokrasinin  en eski örneği Yerel demokrasinin en eski örneği Vali Özdemir Çakacak, muhtarlık müessesesinin, geçmişi yaklaşık 200 yıl önceye d..
 Anadolu’ya büyük onur Anadolu’ya büyük onur Anadolu Üniversitesi, uluslararası standartların hazırlanması sürecine katkı sağ..
En iyi denetleyici tüketicinin kendisi En iyi denetleyici tüketicinin kendisi İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Dünya Gıda Günü dolayısıyla bir etkinlik ..
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı