istanbul escort
HABER AKIŞI

Bu aletler para tuzağı

 Tarih: 23-07-2018 04:00:00
Vatandaşlar Alışveriş Merkezlerine konulan masaj, boy ve kilo ölçümü yapan elektronik olarak çalıştığı belirtilen cihazların adeta bir para tuzağına dönüştüğünü ileri sürüyor.
Alışveriş merkezlerindeki pek çok elektronik olarak çalışan masaj, boy ve kilo ölçümü yaptığı belirtilen cihazların  zaman zaman arızalandığını arızalı olmasına rağmen bakım yapılmadığı için vatandaşların 1 TL’lik madeni paralar ile bu aletlerden yararlanmaya çalıştığını ancak atılan paralarında geri alınamadığı belirtiliyor. Bazı vatandaşların AVM’lerin danışma ve şikayet bürolarına konuyu ilettiklerini paralarını geri alabildiklerini belirten vatandaşlar; “duyumlarımıza göre bu aletler bazı firmalar tarafından belirli bir kira karılığı AVM’lere konuyormuş. Buralarda arıza olduğunda bir şikayet olmadıkça ne firma yetkilisinin nede şikayet biriminin bir şey yapmadığına tanıklık ediyoruz. Böyle bir şey olabilir mi? Bu cihazlar apar tuzağı mı?” diye tepkilerini dile getiriyorlar. HM
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
resim yok NEVRUZ ATEŞİ ESKİŞEHİR’DE YANDI Her yıl geleneksel olarak kutlanan ve doğanın uyanışı olarak sembolize edilen Ne..
  SİYASET HABERLERİ
Eşit hizmet sürecek Eşit hizmet sürecek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği z..
Sakallı’dan iki büyük müjde Sakallı’dan iki büyük müjde Burhan Sakallı, eğitim ve ulaşım anlamında şehrin genelini ilgilendiren iki büyü..
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı