HABER AKIŞI

BTP Hoca’ya gitti

 Tarih: 22-01-2018 04:00:00

Bağımsız Türkiye Partisi İl Başkanı Av. Fahri Gürgerburan ve yöneticiler Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti. 10 Kasım'da Prof. Dr. Haydar Baş imzalı Hoşgeldin Atatürk eseri toplumun her kesiminde büyük yankı uyandırdı. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen de eseri değerlendiren isimlerden biri oldu. Eserin Atatürk ve ailesi hakkındaki iftiralara en güzel yanıt olduğunu belirten Büyükerşen genç yaşlı herkesin bu kitabı okumasını tavsiye etti. BTP İl Başkanı Gürgenburan’a teşekkür eden Büyükerşen eserin sahibi Prof. Dr. Haydar Baş'a da teşekkürlerini iletti. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı