HABER AKIŞI

Borsada yeni ekip

 Tarih: 08-04-2018 04:00:00

Odunpazarı İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı gözetiminde 1 Nisan 2018 Pazar günü yapılan ETB’nin organ seçimlerinde, 8 Meslek Komitesinin hepsini kazanan Ömer Zeydan yönetimi güven tazeledi. Seçim süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Eskişehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Zeydan, “5 yıllık dönemde üyelerimize verdiğimiz hizmetlerin olumlu geri dönüşünü, bu seçimlerde 8 meslek grubumuzun hepsini birden alarak tekrar güven tazeledik. Başarılı bir dönemi geride bıraktık. Bu yeni dönemde de Borsamız ve üyelerimiz adına planlayıp hazırlıklarını yaptığımız projelerimizi teker teker hayata geçireceğimize inanıyoruz. Borsamızdaki seçim sonuçlarının, üyelerimize, Borsamızın cefakâr personeline ve Eskişehir’imize hayırlı olmasını dilerim” dedi. Ayrıca 6 Nisan Cuma günü gerçekleştirilen Eskişehir Ticaret Borsası’nın II. Etap seçim süreci, Odunpazarı İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı gözetiminde yapılan Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Üyeleri, TOBB delegeleri ve Disiplin kurulu üyeleri seçimleriyle tamamlandı. Akabinde ETB Meclisi ilk toplantısını yaparak, Meclis Başkanını ve Meclis Başkanlık Divanını da seçti. Yeni yönetim şu isimlerden oluştu: Ömer Zeydan, Cevdet Kurtuluş, İsmail Hakkı Azizoğlu, Ahmet Sarılgan, İlhan Altındağ. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
 45 yıldır mahalle ondan soruluyor 45 yıldır mahalle ondan soruluyor Eskişehir'de 45 yıldır muhtarlık yapan Musa Kaya, yeni dönemde makamını devretme..
HASTALARA UMUT MERKEZİ HASTALARA UMUT MERKEZİ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi..
Bu karar ideolojiktir Bu karar ideolojiktir Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Danıştay 8. Dairesinin, i..
Konut satışları  yüzde 11 düştü Konut satışları yüzde 11 düştü Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir’..
  SİYASET HABERLERİ
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı