istanbul escort
HABER AKIŞI

Borsa harmana hazır

 Tarih: 10-06-2019 04:00:00

Eskişehir’de hububat alımının kalbi olan Ticaret Borsası’nda 2019 yaz harman sezonu için hazırlıklar tamamlandı. Geçen yıl ilk hasadı getiren Danişment Mahallesi’nden Osman Öztürk ürününü Borsaya getirmiş ve tören yapılmıştı. Bu yıl da ilk arpa töreni ve ilk hasat alımı için hazırlıklar tamamlandı. Gündoğdu Mahallesi Borsa Caddesi üzerinde bulunan Ticaret Borsası silo ve ambarları ile meydanlarında düzenlemeler yapıldı. Yenilenen ve bakımı yapılan tesis hasat için hazır hale getirildi. Bu yıl da Eskişehir Ticaret Borsası’nın 600 bin tona yakın ürün alımı ve borsada işlem görmesi bekleniyor. 

  GÜNDEM HABERLERİ
Vatandaş  ‘hayır’ dedi Vatandaş ‘hayır’ dedi Odunpazarı Belediyesi, Hamamyolu Caddesi üzerinde kendi işlettiği kafelerdeki ça..
Cezalar havadan indi Cezalar havadan indi Emniyet Müdürlüğü tarafından Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın Projesi kapsamında ..
KADIN ÜRETİCİLERE  DESTEK TEPEBAŞI’NDA KADIN ÜRETİCİLERE DESTEK TEPEBAŞI’NDA Tepebaşı Belediyesi’nin yerel üretime ve kadınlara verilen destekler kapsamında ..
HEPİMİZİN YAVRULARI HEPİMİZİN YAVRULARI AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, Eskişehir’de bulunan ..
  SİYASET HABERLERİ
KAYYUM ATANDI KAYYUM ATANDI Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir il yönetimine 45 gün içinde olağanüstü k..
HABER ARŞİVİ
Yukarı