HABER AKIŞI

Boffin’in varisi!

 Tarih: 30-12-2017 04:00:00
Ebrar Yiğit Aydın. Eskişehirspor altyapısında yıllardır kalecilik yapıyor. U-19 ve U-21’de genç yaşında şans buldu. İkinci kaleci gibi dursa da gelecek adına büyük umutlar vaat eden Yiğit şimdi A takımda ağabeyleriyle birlikte Antalya’da o da kampta yerini alacak. Belçikalı file bekçisi Ruud Boffin’in dikkatini geçen 17 yaşındaki Yiğit şimdi eline geçen fırsatı en iyi şekilde kullanıp gelecekte Eskişehirspor’un kaleci sıkıntısını ortadan kaldırmasına kesin gözle bakılıyor. ‘Boffin’in varisi’ olarak adlandırılan genç file bekçisinin kampa dahil edilmesi U-19 takımındaki takım arkadaşlarını da mutlu etti. 
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FIRSATÇILARI VALİ UYARDI FIRSATÇILARI VALİ UYARDI Vali Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmet..
Hedefe birlikte gideceğiz Hedefe birlikte gideceğiz Sivil Toplum Kuruluşları Eskişehir Buluşması AK Parti Genel Başkanvekili Prof. D..
Eskişehir animasyon merkezi Eskişehir animasyon merkezi Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, ön..
Akrabalar Köyü Akrabalar Köyü Eskişehir'in Soğulcak Köyü'nde yaşayan yaklaşık 100 kişi, aynı soy ismi taşıyor...
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı