HABER AKIŞI

“Bıyık Brothers” rüzgarı

 Tarih: 27-11-2017 04:00:00

Bozüyük Belediyesi tarafından düzenlenen 3.Uluslararası Metristepe Tiyatro Günleri’nde “Bıyık Brothers” oyunu sahnelendi. Baykuş Tiyatro Topluluğu tarafından sahnelenen oyun, kadına yönelik şiddet hakkında verdiği mesajlar ile dikkat çekti. Yıldırım Beyazıt, Erkan Bektaş, Timur Ülkebaş ve Songül Doğdaş gibi oyuncuların rol aldığı tiyatro oyunu, çapkınlık hikayeleri, kadın erkek ilişkileri ve toplumdaki kadın rolü gibi konuları ile seyircisini etkilemeyi başardı. Oyunun sonunda sahneye gelen Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Esat Zencir oyuncuları tebrik ederek kendilerini festival kapsamında misafir etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bozüyük’te sahne almaktan mutluluk duyduklarını belirten oyuncular ise böylesine güzel bir festival düzenlediği için Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’ya teşekkür ederek, daha nice festivallerde Bozüyük’te sahne almaktan mutluluk duyacaklarını belirttiler. 
Daha sonra sahneye plaket takdim etmek üzere ana okulu öğretmeni Nurçin Temel davet edildi. Temel başarılı oyunculara Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı ve seyirciler adına teşekkür ederek plaket takdim etti. Seyircilerin büyük bir beğeni ile izlediği “Bıyık Brothers” oyuncuları seyirciden uzun süre alkış aldı. 

  GÜNDEM HABERLERİ
FIRSATÇILARI VALİ UYARDI FIRSATÇILARI VALİ UYARDI Vali Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmet..
Hedefe birlikte gideceğiz Hedefe birlikte gideceğiz Sivil Toplum Kuruluşları Eskişehir Buluşması AK Parti Genel Başkanvekili Prof. D..
Eskişehir animasyon merkezi Eskişehir animasyon merkezi Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, ön..
Akrabalar Köyü Akrabalar Köyü Eskişehir'in Soğulcak Köyü'nde yaşayan yaklaşık 100 kişi, aynı soy ismi taşıyor...
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı