HABER AKIŞI

‘BİRLEŞTİRİCİ OLACAĞIZ’

 Tarih: 18-07-2020 10:48:08

DEVA Partisi İl Başkanı İsmail Ateş, “Eskişehir’e yeni bir soluk getireceğiz. Herkesi kucaklayıp birleştirici olacağız” dedi.

GÖREVİ ÜSTLENDİ

Ali Babacan önderliğinde kurulan Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Eskişehir il başkanı belirlendi. Yapılan görüşme sonucu DEVA Partisi kurucu İl Başkanı 1999-2004 yılları arasında DSP’den seçilerek Odunpazarı Belediye Başkanlığı yapan İsmail Haşim Ateş oldu. Ateş ekibini kurarak görevine başlayacak.

YENİ BİR SOLUK

Atama sonrası görüşlerini açıklayan Ateş, “Eskişehir için çalışacağız. Görevlendirmeyi aldık. Yeni bir soluk getirmeyi hedefliyoruz. Kent için, ülkemiz için çalışacağız. Eskişehir’de her kesimden insanımızdan bir ekip kuracağız. Eskişehir bu konuda çok donanımlı. Kutuplaştırıcı değil birleştirici olacağız” dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
EĞİTİMDE DEV İMZA EĞİTİMDE DEV İMZA Eskişehir Valiliği ile Hayırsever Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş arasında eğitim..
KÖMÜR KARASI EKMEK PARASI KÖMÜR KARASI EKMEK PARASI Ateş, duman ve kavurucu sıcağın altında gün boyu ter döken meşe kömürü işçileri,..
SUYUMUZ TEHLİKEDE SUYUMUZ TEHLİKEDE Porsuk havzasındaki içme, kullanma ve tarımsal sulama suyu sıkıntısını değerlend..
Son tatbikatla görev tamam Son tatbikatla görev tamam Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi stajyerlerin eğitimlerini tamamladı. Eğitimlerin..
  SİYASET HABERLERİ
Sorun birlikte çözülmeli Sorun birlikte çözülmeli İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Ektaş, TCDD arazileri ile ilgili durumun belediyeler..
İYİ Parti’den Başkan Ataç’a ziyaret İYİ Parti’den Başkan Ataç’a ziyaret İYİ Parti’den Başkan Ataç’a Ziyaret Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, İY..
İTTİFAK BULUŞTU İTTİFAK BULUŞTU İYİ Parti Eskişehir İl Yönetimi, CHP Eskişehir İl Başkanlığına “hayırlı olsun” z..
HABER ARŞİVİ
Yukarı