HABER AKIŞI

Biri bir başta biri bir başta

 Tarih: 12-09-2017 04:00:00

Eskişehirspor cephesinde ortalıkta dolaşan sözlerin doğruluğuna kimse inanmak istemiyor. Teknik direktör Sergen Yalçın ile Kaptan Erkan Zengin arasında yaşadığı iddia edilen tartışmanın ardından Yalçın’ın Erkan’ı kestiği yönündeki söylentiler iyice ablukaya çıktı. Bu durumdan son derece rahatsız olanların sayısı her geçen gün artıyor. 
Sakatlığının geçtiği ve Giresunspor maçında sahaya kaptan olarak çıkmasına kesin gözüyle bakılırken sürpriz şekilde 90 dakikayı kulübede tamamlayan Erkan Zengin ile Sergen Yalçın arasında yaşananların biran evvel unutulup bu takımın düzlüğe çıkması adına herkesin üzerine düşeni yerine getirmesi isteniyor. 

 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
PORSUK’TA SIR ÖLÜMLER PORSUK’TA SIR ÖLÜMLER Eskişehir ve Kütahya sınırları içinde yer alan Porsuk Barajı'nda binlerce ölü ba..
Okullarda güvenli geçiş Okullarda güvenli geçiş Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleşen ‘Okul Geçit Görevlileri’ projesi ile ok..
Ortak akılla çözeriz Ortak akılla çözeriz AK Parti Genel Merkez tarafından dış ilçelerden sorumlu olarak görevlendirilen M..
HABER ARŞİVİ
Yukarı