istanbul escort
HABER AKIŞI

Bir kan üç can

 Tarih: 09-01-2019 04:00:00

TÜMSİAD Eskişehir ve Kızılay ile birlikte Kan Bağışı Kampanyası TÜMSİAD Eskişehir Derneği’nde gerçekleştirildi. Bu duyarlı yaklaşımı ile Kan Bağışı ve 19 Kök Hücre Bağışı'na birçok üyemizin ilgisi ile gerçekleşti. TÜMSİAD Şube Başkanı Ali Engiz; sosyal projeler insana, hayata, doğaya katkı sağlamalı ve katkı sağlayan sosyal projelerde her zaman olacaklarını belirten Engiz, “İsterim ki acılar hiç yaşanmasın ama kan bağışı ile birçok aileye ve onların yakınlarına yaşatacağımız mutluluk bizim en büyük ödülümüzdür. Kim bilir hangi anne, hangi baba veya çocuk bu kan kampanyasından faydalanacak ve sevinçler yaşanacak. Biz STK'lar bu projelerde hep en başı çekmeliyiz” dedi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA 104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA Eskişehir'de, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 104'üncü yıl d..
Türkiye’ye örnek olduk Türkiye’ye örnek olduk Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Sazova Mahallesi sakinleri ile bir ara..
Başkanlar gençlerle buluştu Başkanlar gençlerle buluştu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kaz..
HABER ARŞİVİ
Yukarı