HABER AKIŞI

BİNLERCE EVE ZİYARET

 Tarih: 03-02-2018 04:00:00
AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz Kaynarca Ocak ayı Danışma Meclisi Toplantısı’ndaki değerlendirmede yaklaşık bir ayda 3 bin 200 ev ziyareti ettiklerini söyledi.

Başkan Kaynarca yaptığı açıklamada, “Sosyal Politikalar Başkanlığımızın organizasyonunda mahalle teşkilatlarımızın ciddi yük alması ile başarılı bir çalışma yapıldı. Özellikle kış aylarında ihtiyaç sahiplerine ulaşmanın öneminin farkında olan ekibimiz büyük bir heyecanla ve maneviyatla bu işe sahip çıktılar. Hedeflerimizin üzerinde bir çalışma ile ciddi ev ziyaretine ulaşıldı “Artık sadece yönetim kurulları değil tüm Tepebaşı Teşkilatı olarak ayaktayız. Her çalışmamızı aynı hassasiyetle yapıyoruz. Cumhurbaşkanımızın “Ru-be-ru” dediği, “kapı kapı” gezeceksiniz dediği çalışmayı kongremizden beri aralıksız sürdürüyoruz” diye konuştu.

12 AY SAHADAYIZ

İlçe teşkilatlarının sokak sorumlularına kadar titizlikle yapılanmasının neticelerini almaya başladıklarını anlatan Kaynarca, sosyal çalışmaları aralıksız sürdürürken kardeşliğimizi pekiştiren birçok olayla karşılaştıklarını anlattı. Kaynarca, “Aylık 2 bin ila 3 bin  ev ziyareti yapan ekiplerimizin bu çalışması sadece Ramazan, Bayram değil 12 ay sahada olduğunun ispatıdır. Teşkilatımızla gururluyuz.” dedi. Kadın; Gençlik Kollarına, Sosyal Politikalar Başkanlığına ve sistemi kuran Cengiz Topel Özmutlu’ya ayrıca teşekkürlerini ileten Kaynarca soru ve cevap kısımları ile Danışma Toplantısını sürdürdü.  (Kaan Özcan)

  GÜNDEM HABERLERİ
Okullara sıkı takip Okullara sıkı takip Yeni eğitim-öğretim döneminin başlamasıyla birlikte 247 okul ve çevresinde 758 G..
Öğretmenler başardı Öğretmenler başardı Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerinin, çeşitli inşaat çalı..
PUAN DURUMU
HABER ARŞİVİ
Yukarı