HABER AKIŞI

Bilgin’den TÜMSİAD’a iadeyi ziyaret

 Tarih: 05-05-2019 04:00:00

TÜMSİAD Şube Başkanı Ali Engiz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Odunpazarı Kaymakamı Turgay Hakan Bilgin'i TÜMSİAD'ta konuk etti. Odunpazarı Kaymakamı Bilgin ziyarette yaptığı değerlendirmede sivil toplum kuruluşlarının memleket meselelerinde ortak hareket etmesinin büyük yararı olacağını belirtti. TÜMSİAD gibi gönüllü kuruluşlar ile Odunpazarı ilçesi için birlikte güzel işler yapmaya gayret edeceklerini ifade eden Bilgin; “Hizmetlerimiz insan odaklı bu yüzden öncelik insan olacaktır. Bizler öyle bir medeniyetin neslin çocuklarıyız ki; Şeyh Edebali’nin söylediği, “İnsanı yücelt ki, devlet yüceltsin.” düsturuyla hizmet edeceğiz” dedi. TÜMSİAD Şube Başkanı Ali Engiz, Odunpazarı Kaymakamı Bilgin'e yaptığı ziyaretten dolayı teşekkür etti. TÜMSİAD'ın ihracatı ve üretimi artırmak için yaptığı çalışmalardan bahseden Engiz, devletin kurumları ile beraber çalışmanın önemli olduğunu vurguladı. 

  GÜNDEM HABERLERİ
HEDEF MİLLİ YHT PROJESİ HEDEF MİLLİ YHT PROJESİ Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, TÜVASAŞ, TÜLOMSAŞ ve TÜDEMSAŞ'ı..
Esnaf turist bekliyor Esnaf turist bekliyor Eskişehir’in önemli turizm merkezlerinden biri olan tarihi Odunpazarı Bölgesi es..
Tepebaşı normale hazır Tepebaşı normale hazır Tepebaşı Belediyesi’ne bağlı kreşlerde ve çocuk merkezlerinde görev yapan person..
HABER ARŞİVİ
Yukarı