istanbul escort
HABER AKIŞI

Berivan için seferber oldular

 Tarih: 07-01-2019 04:00:00

Bilecik’te duyarlı vatandaşlar tarafından sosyal medyada başlatılan ‘Berivan Ayağa Kalkmak İstiyor’ duyurusuna Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can ve eşi Nesrin Can da destek verdi. Başkan Can, eşi ile birlikte merkeze bağlı Başköy’de ikamet eden yürüme engelli Berivan Öner ve ailesini ziyaret etti. Gerçekleştirilen sürpriz ziyaret dolayısıyla Berivan Öner ve ailesi büyük mutluluk yaşarken aile Belediye Başkanı Nihat Can ve eşi Nesrin Can’a teşekkür etti. Belediye Başkanı Nihat Can sağlık sorunu nedeniyle yürümekte zorluk yaşayan minik Berivan için başlatılan sosyal medyada başlatılan ‘Berivan Ayağa Kalkmak İstiyor’ duyurusuna katkıda bulunduklarını söyledi. Duygulu anların yaşandığı ziyaret hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Başkan Can, “Başköy’de ikamet eden Berivan Öner yavrumuzu evinde ziyaret ettik. Gözlerindeki umut ışığı, mutluluğu görülmeye değer. Allah yüzündeki tebessümü ve mutluluğu daim etsin. Bilecik Belediyesi olarak bu tür durumlarda elimizdeki imkanlar ölçüsünde yardımcı olmaya hazırız. Cenabı Allah yavrumuza acil şifalar nasip etsin, hayatını kolaylaştırsın” dedi. Öte yandan Başkan Can ve eşi minik Berivan’ın yürümesini kolaylaştıracak yürüteç, ayakkabı ve çeşitli hediyeler teslim etti.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BÖLGE HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA 104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA Eskişehir'de, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 104'üncü yıl d..
Türkiye’ye örnek olduk Türkiye’ye örnek olduk Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Sazova Mahallesi sakinleri ile bir ara..
Başkanlar gençlerle buluştu Başkanlar gençlerle buluştu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kaz..
HABER ARŞİVİ
Yukarı