istanbul escort
HABER AKIŞI

Benim icin şeref demek

 Tarih: 21-05-2018 04:00:00
MHP’de 7 kişilik Milletvekili aday listesi tüm partilerden önce açıklandı. Buna göre MHP’nin Eskişehir adayları, , “1-Metin Nurullah Sazak 2-Kadir Bıyık 3- Kayıhan Çağlar 4-Kezban Akkaya 5- Ahmet Reha Yereşen 6-Ayberk Kırçın 7-Cüneyt Aydemir” oldu. 2015 seçimlerinde 2. Sıra adayı olan Dr. Kayıhan Çağlar listede bu kez 3. Sırada yer aldı. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Çağlar, “MHP Genel Merkezimiz, 26 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen aday adaylık başvuru sürecinde 315 kişinin müracaatını daha evrak incelemesi sırasında reddetmiştir. 17 hukukçudan oluşan ‘Güvenlik Soruşturması Grubu’ ile ‘Milletvekili Aday Belirleme Komisyonu’ başvurusu kabul edilen aday adaylarıyla ilgili ise ayrıca tahkikat yapmıştır. FETÖ üyeliği olanlar, yasa dışı eylemlerde bulunanlar, kadına şiddet ve dolandırıcılık vb. yüz kızartıcı suç işleyenlerin yer almaması için adaylar büyük bir titizlikle inceleme altına alınmıştır. Başvuran 1.815 adaydan 89’u da bu gerekçelerle liste dışı kalmıştır. Dolayısıyla her biri birbirinden kıymetli ve anamızın ak sütü gibi olan 1.730 kişi, MHP’ye ve dahi Türk milletine helâl olmuştur. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin imzasını taşıyarak YSK’ye teslim edilen milletvekili aday listesi ise 600 adayımız için kefâletnâme niteliği taşımaktadır” dedi.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Sanayide dev temel Sanayide dev temel Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ilk etap ..
İnsan odaklı projeler İnsan odaklı projeler Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Mill..
Öğrenciler İçin fidan Öğrenciler İçin fidan İnönü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Orman Bölge Müdürlüğünün katkılarıy..
Kapılar sürekli açık Kapılar sürekli açık Valilik tarafından düzenlenen "Vatandaşla Buluşma Halk Günü Toplantısı" Vali Özd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı