istanbul escort
HABER AKIŞI

BELEDİYEYE ZİYARETÇİ AKINI

 Tarih: 11-03-2019 04:00:00

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, sivil toplum kuruluşları ile temaslarını sürdürüyor. Son olarak Eskişehir Anadolu Erenleri Eğitimi Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Murat Delli ve dernek üyeleri, Eskişehir Merkez Avcılık Atıcılık İhtisas Kulübü Başkanı Rıdvan Batır ve yönetimi ile Eskişehir Samsunlular Derneği Başkanı Ekrem Yılmaz ve yönetimi Başkan Ataç’ı makamında ziyaret etti.Her üç ziyarette de dernek yöneticileri yürüttükleri faaliyetler hakkında Başkan Ataç’a bilgiler verirken, yaklaşan yerel seçimlerde de başarı temennisinde bulundu. Başkan Ataç da konuklarına teşekkür ederek sivil toplum örgütlerinin sosyal hayatta büyük önemleri olduğunu vurguladı. Ziyaretler, çektirilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi. HM

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Sanayide dev temel Sanayide dev temel Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ilk etap ..
İnsan odaklı projeler İnsan odaklı projeler Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Mill..
Öğrenciler İçin fidan Öğrenciler İçin fidan İnönü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Orman Bölge Müdürlüğünün katkılarıy..
Kapılar sürekli açık Kapılar sürekli açık Valilik tarafından düzenlenen "Vatandaşla Buluşma Halk Günü Toplantısı" Vali Özd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı