istanbul escort
HABER AKIŞI

Belediye işini yapsın

 Tarih: 23-04-2018 04:00:00

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karacan, “Siyasi çekişmelerle, ufak problemlerle kimse bir yere varamaz” dedi. Karacan, Büyükşehir Belediyesinin Şehir Hastanesi ile ilgili yürüttüğü çalışmalara ilişkin soru üzerine, şu yanıtı verdi: "Bu şehir hepimizin. Bu şehrin hastanesi de hepimizin. Tabii ki şu anda AK Parti hükümeti var, hükümet elinden geldiği kadar yatırımları şehrine getirip bir şekilde yönlendirecek ve uygulayacak. Bu hastaneyi sadece belli bir kesim mi kullanacak? Şehirdeki 800 bin kişi bu hastaneden hizmet alacak. Bu hastaneye geldiğinde buradaki doktor, görevli, hemşire bu hastaneye geleni herhangi bir kimliğine, etnik kökenine, partisine mi bakıyor? Bunların hepsi yanlış. Devlet, hükümet üzerine düşeni yapıyorsa belediyeler de üzerine düşeni yapacak. Çünkü buradaki sonuç Eskişehir'in sağlık alması, hizmet alması. Herkesinde yapması gereken bu. Politikayı bir kenara bırakıp herkes üzerine düşen görevi yapacak. Hangi belediye olursa olsun, hangi yer olursa olsun." 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ERDOĞAN SÖZ İSTEDİ ERDOĞAN SÖZ İSTEDİ Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Recep Tayyip Erdoğan, "Eskişehir, 31 Mart'ta şeh..
  SİYASET HABERLERİ
Eşit hizmet sürecek Eşit hizmet sürecek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği z..
Sakallı’dan iki büyük müjde Sakallı’dan iki büyük müjde Burhan Sakallı, eğitim ve ulaşım anlamında şehrin genelini ilgilendiren iki büyü..
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı