HABER AKIŞI

BEKLENTİ BÜYÜK

 Tarih: 20-10-2018 04:00:00
Eskişehirspor yönetiminin kaynak arayışlarına bir türlü çözüm bulamaması kafaları karıştırıyor. Yönetim şimdi kalan maçlardan daha çok kaynak arayışına odaklandı.

Bu sezona büyük umutlarla başlanmasına rağmen transfer tahtasının kapalı kalması ve gerekli desteğin sağlanamaması nedeniyle genç kadro ile yeşil sahalara çıkmak zorunda Eskişehirspor da umutlar sezonun ikinci yarısına kaldı.

Başkan Halil Ünal ve ekibi gerekli desteği şehirden alamayınca içinden çıkılmaz bir durumla karşı karşıya kalındı.

Siyah kırmızılı ekipte büyük umutlarla sezonun ikinci yarısını bekleyen sezon başında kadroya dahil edilen yeni transferlerde umutlarını sürdürse de halen bir çaresizlik içinde bekliyorlar.

Bu şehirden ayrılmayı düşünmeyen yeni transferlerin tümü yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen Başkan Halil Ünal ve ekibine gelecek olan destekle birlikte yeşil sahalarda boy gösterip Eskişehirspor’un başarısı için sabırsızlık içinde görülüyor.

Önümüz günlerde şehirde bir hareketlenmenin beklendiği gözlense de gerek seçilmişler, gerek şehirdeki iş adamlarının adeta Eskişehirspor’dan kaçarcasına uzak durması endişeleri de beraberinde getiriyor.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı