istanbul escort
HABER AKIŞI

BEKLENTİ BÜYÜK

 Tarih: 20-10-2018 04:00:00
Eskişehirspor yönetiminin kaynak arayışlarına bir türlü çözüm bulamaması kafaları karıştırıyor. Yönetim şimdi kalan maçlardan daha çok kaynak arayışına odaklandı.

Bu sezona büyük umutlarla başlanmasına rağmen transfer tahtasının kapalı kalması ve gerekli desteğin sağlanamaması nedeniyle genç kadro ile yeşil sahalara çıkmak zorunda Eskişehirspor da umutlar sezonun ikinci yarısına kaldı.

Başkan Halil Ünal ve ekibi gerekli desteği şehirden alamayınca içinden çıkılmaz bir durumla karşı karşıya kalındı.

Siyah kırmızılı ekipte büyük umutlarla sezonun ikinci yarısını bekleyen sezon başında kadroya dahil edilen yeni transferlerde umutlarını sürdürse de halen bir çaresizlik içinde bekliyorlar.

Bu şehirden ayrılmayı düşünmeyen yeni transferlerin tümü yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen Başkan Halil Ünal ve ekibine gelecek olan destekle birlikte yeşil sahalarda boy gösterip Eskişehirspor’un başarısı için sabırsızlık içinde görülüyor.

Önümüz günlerde şehirde bir hareketlenmenin beklendiği gözlense de gerek seçilmişler, gerek şehirdeki iş adamlarının adeta Eskişehirspor’dan kaçarcasına uzak durması endişeleri de beraberinde getiriyor.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FRİGYA VADİSİ  BÜYÜK FIRSAT FRİGYA VADİSİ BÜYÜK FIRSAT “Eskişehir’in Jeoturizm Potansiyeli” konferansında konuşan öğretim üyesi Dr Erda..
 Kardeşlik için el ele Kardeşlik için el ele MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli E..
Bütün toplumu kucaklayacağız Bütün toplumu kucaklayacağız Odunpazarı Kent Konseyi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. ..
Kaportacıların 'dolu' mesaisi Kaportacıların 'dolu' mesaisi Eskişehir’de yağan dolu yüzlerce araçlara zarar verdi. Başvuru sayısı atınca kap..
HABER ARŞİVİ
Yukarı