HABER AKIŞI

Becerilerini sergiliyorlar

 Tarih: 25-02-2020 04:00:00

Tepebaşı Belediyesi Belde Evi kursiyerleri, katıldıkları yağlı boya kursunda yaptıkları kış mevsimi temalı eserleri, açılan sergi ile beğeniye sundu.

Tepebaşı Belediyesi tarafından kadınlara yönelik düzenlenen kurslar tüm hızıyla devam ederken, ortaya çıkan eserler de açılan sergiler ile beğeniye sunuluyor.Belde Evleri’nde düzenlenen yağlı boya kurslarına katılan 45 kadının ürettiği eserler de yağlı boya resim sergisinde görücüye çıktı. Kursiyerlerin, bir dönem süresince kursta öğrendikleri teknikler ile kış mevsimini tuale yansıttıkları 45 eserden oluşan sergi, Atila Özer Karikatürlü Ev’de açıldı. Eskişehirlilerin beğenisini toplayan kış manzaralarından oluşan sergi, 27 Şubat tarihine kadar açık olacak. 

  GÜNDEM HABERLERİ
18 NOKTADA SIKI KONTROL 18 NOKTADA SIKI KONTROL Vali Özdemir Çakacak, Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında kenttin giri..
Umreciler sevinçli Umreciler sevinçli Eskişehir’de umreden döndükten sonra karantina altına alınan vatandaşlar, 14 gün..
250 milyonluk müjde 250 milyonluk müjde AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ‘’Şeker Pancarı Üreti..
Sağlıkçıların yanındayız Sağlıkçıların yanındayız İl Sağlık Müdürü Bilge’yi ziyaret eden Başkan Nadir Küpeli, “Sağlık çalışanlarım..
HABER ARŞİVİ
Yukarı