istanbul escort
HABER AKIŞI

BEBKA’dan tebrik ziyareti

 Tarih: 09-02-2019 04:00:00

BEBKA Eskişehir-Bursa-Bilecik Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri İsmail Gerim, TÜMSİAD’ın 2019-2021 Dönemi Şube Başkanı Ali Engiz ve Yönetimini Dernek Binasında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. TÜMSİAD Eskişehir Şube sin 8.inci Olağan Genel Kurulunda tekrardan seçilen yönetim kurulu Başkanı Engiz ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Bebka Genel Sekreteri Gerim ile gündem de olan Eskişehir’i dünyaya açılan bir şehir yapmak için yapılan çalışmalar anlatıldı. HM

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FRİGYA VADİSİ  BÜYÜK FIRSAT FRİGYA VADİSİ BÜYÜK FIRSAT “Eskişehir’in Jeoturizm Potansiyeli” konferansında konuşan öğretim üyesi Dr Erda..
 Kardeşlik için el ele Kardeşlik için el ele MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli E..
Bütün toplumu kucaklayacağız Bütün toplumu kucaklayacağız Odunpazarı Kent Konseyi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. ..
Kaportacıların 'dolu' mesaisi Kaportacıların 'dolu' mesaisi Eskişehir’de yağan dolu yüzlerce araçlara zarar verdi. Başvuru sayısı atınca kap..
HABER ARŞİVİ
Yukarı