istanbul escort
HABER AKIŞI

Bayramı sevgi evinde geçirdi

 Tarih: 19-06-2018 04:00:00

AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay çocuk evlerini ziyaret etti. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde hizmet veren kız ve erkek çocuk evlerini ziyaret eden Günay, bayramını çocuklarla geçirdi. Prof. Dr. Günay, “Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Böyle mutlu ve huzurlu bir ortamda olduklarını görmek bizleri çok mutlu etti. Geçtiğimiz aylarda çocuklarımızı ziyaret etmiştim ve karnelerini görmek için kendilerini yine ziyaret edeceğime söz vermiştim. Çocuklarımız beni karneleriyle karşıladılar. Birlikte oyunlar oynadık, türküler söyledik” dedi. Çocuk Evlerinde kalan çocukları geleceğe hazırlamanın devletin asli görevi olduğuna vurgu yapan Prof. Dr. Günay, “Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığımız son derece bilinçli ve sorumlu girişimleri sayesinde çocuklarımız burada mutlu ve geleceğe güvenle hazırlanıyorlar. Onlar bugünün çocukları, yarının çalışanları, akademisyenleri, siyasetçileri olacak” diye konuştu.

ÇOCUKLARLA SATRANÇ OYNADI

Tatilde yaptıkları aktiviteleri sayan çocuklar müzik ve sporla ilgilendiklerini söyledi. Önce bağlama çalan çocuğa türkülerle eşlik edildi. Ardından Prof. Dr. Günay, çocuklarla satranç oynadı. Prof. Dr. Emine Nur Günay, Çocuk Evleri’nden ayrılmadan önce çocuklara karne hediyesi olarak kitap hediye etti. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER YAŞAM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA 104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA Eskişehir'de, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 104'üncü yıl d..
Türkiye’ye örnek olduk Türkiye’ye örnek olduk Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Sazova Mahallesi sakinleri ile bir ara..
Başkanlar gençlerle buluştu Başkanlar gençlerle buluştu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kaz..
HABER ARŞİVİ
Yukarı