HABER AKIŞI

Bayram coşkusu

 Tarih: 23-04-2018 04:00:00

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Bozüyük Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 23 Nisan Çocuk Festivali, renkli görüntülere sahne oldu. Bozüyük Belediyesi tarafından bu yıl 6.'sı gerçekleştirilen 23 Nisan Çocuk Festivali coşkuyla kutlanıyor. Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı tarafından çocukların bu bayramda doyasıya eğlenmeleri ve unutulmaz bir 23 Nisan geçirmeleri için gerçekleştirilen etkinlikler soğuk havaya rağmen minikler ve aileleri tarafından yoğun ilgi gördü. Festival etkinlikleri kapsamında Metristepe Kültür Merkezi’ndeki satranç turnuvalarında minik öğrenciler birbirleri ile yarıştı. Festivalin bir diğer ayağında ise Cumhuriyet Meydanı’nda kurulan oyun grupları ile doyasıya eğlenen miniklere Bozüyük Belediyesi tarafından çeşitli hediyeler dağıtıldı. Festival alanında kurulan platformda  çeşitli gösteriler ve oyunlar ile gün boyu minikler ağırlandı. Festivalde ayrıca okul grupları da çeşitli gösteriler sahneledi. Festival, bugün de resmi törenlerle devam edecek. 

  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı