HABER AKIŞI

Bayrağı devretti

 Tarih: 28-04-2018 04:00:00
AK Parti Eskişehir İl Başkanı Mustafa Dündar Ünlü, 24 Haziran’da yapılacak olan milletvekili seçimleri nedeniyle görevinden istifasının ardından açıklamalarda bulundu.

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Dündar Ünlü, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa etti. Ünlü, partisinin il başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, 2014 yılından bu yana sürdürdüğü il başkanlığı görevinden 24 Haziran'daki seçimlerde milletvekili aday adayı olmak için ayrıldığını söyledi. Görev yaptığı 4 yıl boyunca kendisine destek olanlara teşekkür eden Ünlü, şöyle konuştu:"Güzel ve sağlam bir teşkilat yapısı oluşturduk. 24 Haziran 2018'deki Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri'nde başarılı olmak en önemli hedefimiz. 2019'daki yerel seçimlere hazırlık niteliğinde de olacak. Çalışmalarımızı yapıyoruz. İl başkanlığı sürecimde bana destek verenlere teşekkür ediyorum. 15 Temmuz'daki hain darbe girişiminde burada mücadele ettik. 27 gün boyunca nöbetler tuttuk. Bundan sonra da Eskişehir'e hizmet etmek için her türlü gayreti göstereceğim. Eskişehir'e hizmetin, nasıl olması gerektiğini göstereceğiz. İl başkanlığı görevini de yönetim kurulu üyemiz ve teşkilat başkanımız Murat Özcan vekaleten devam ettirecek. Ona ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diliyorum." 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı