istanbul escort
HABER AKIŞI

Başkanlar OSB’ye gitti

 Tarih: 08-02-2019 04:00:00
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ile birlikte Boyplast fabrikasını ziyaret ederek emekçiler ile bir araya geldi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir’de faaliyet gösteren fabrikaları ziyaret ederek emekçiler ile bir araya gelmeyi sürdürüyor. Başkan Ataç bu kapsamda Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ile birlikte Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Boyplast fabrikasını ziyaret etti. Buluşmada başkanlar, fabrika yöneticilerinden üretim faaliyetleri hakkında bilgiler aldıktan sonra işçiler ile görüşerek kolaylıklar diledi. Başkanlar buluşmada işçiler ile sohbet ederek gelen soruları da yanıtladı. Burada bir konuşma yapan Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ise “Siz emekleri kutsal, işçi kardeşlerimiz ile bir arada olmaktan memnunuz. Şehrimizde son 20 yılda çok önemli bir gelişim yaşandı ve hepimiz bu kentte yaşamaktan dolayı çok mutluyuz. Eskişehir’imizde çağdaş, Atatürk’ü seven, Cumhuriyet değerlerine bağlı biçimde yaşamaya devam etmek için sizlerin desteği her zaman çok önemli oldu. Bu birliktelik, kardeşlik ve gelişimi yine hep birlikte devam ettireceğiz” ifadelerini kullandı. Buluşmada konuşmaların ardından 3 belediye başkanı, fabrika işçileri arasında düzenlenen futbol turnuvasını kazanan takıma şampiyonluk kupasını takdim etti. Program, hep birlikte çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’E TERMAL MÜJDE ESKİŞEHİR’E TERMAL MÜJDE Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Eskişehir’de gün boyu bir dizi etkinliğe katıldı. K..
Fuhuşta dev baskın Fuhuşta dev baskın Eskişehir Emniyet Müdürlüğünce 5 ilde eş zamanlı gerçekleşen 'Bal Tuzağı 4' adlı..
Ataç’ın gurur projesi Ataç’ın gurur projesi Tepebaşı Belediyesi'nin özel gereksinimli bireyleri toplumla bütünleştirmek amac..
Adaya tam destek Adaya tam destek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büy..
HABER ARŞİVİ
Yukarı