HABER AKIŞI

Başkanlar Antalya’da

 Tarih: 06-11-2019 04:00:00

Türkiye Kamu-Sen Başkanlar Kurulu, Konfederasyona bağlı sendikaların Genel Başkanları, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri, Şube Başkanları ve İl Temsilcilerinin katılımıyla tarihlerinde Antalya’da toplandı. Konuyla ilgili bilgi veren Kamu Sen Eskişehir İl Temsilcisi Haydar Urfalı, “Eğitim ve değerlendirme toplantısında ülkemiz kamuoyunu yakından ilgilendiren konular ile kamu görevlileri ve emeklilerinin mali ve özlük haklarına ilişkin olarak önümüzdeki dönemde gerçekleştireceğimiz eylem ve etkinlikler ele alınmış, yeni stratejiler belirlenmiştir. 8 maddelik bir sonuç bildirisi ile sorunlar ve yapılması gerekenler sunulmuştur” dedi. (Feyzanur Şen)

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
HEDEF MİLLİ YHT PROJESİ HEDEF MİLLİ YHT PROJESİ Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, TÜVASAŞ, TÜLOMSAŞ ve TÜDEMSAŞ'ı..
Esnaf turist bekliyor Esnaf turist bekliyor Eskişehir’in önemli turizm merkezlerinden biri olan tarihi Odunpazarı Bölgesi es..
Tepebaşı normale hazır Tepebaşı normale hazır Tepebaşı Belediyesi’ne bağlı kreşlerde ve çocuk merkezlerinde görev yapan person..
HABER ARŞİVİ
Yukarı