HABER AKIŞI

Başkan son noktayı koydu “Kimse gitmiyor”

 Tarih: 11-01-2021 11:51:50

Eskişehirspor’da bazı oyuncuların takımdan ayrılacağı yönünde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirten Başkan Mustafa Akgören bu duruma son noktayı koydu.

Ulusal ve yerel gazetelerde yer alan transfer söylemlerine resmi internet sitesinden cevap veren Başkan Mustafa Akgören ve ekibi hiçbir oyuncuyla yol ayrılı içinde olmadıklarını tüm oyuncu kadrosuyla sezon sonuna kadar birlikte olacaklarını söylemesi dikkat çekti.

Eskişehirspor resmi sitesinden yapılan açıklama şöyle:

“Takımımızla ilgili son dönemde basında yer alan ayrılık haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Sezon başında bir araya gelen oyuncu topluluğumuz, aynı şekilde çalışmalarına devam etmekte olup, hiç bir oyuncumuza kendilerine takım bulmaları yönünde bir bildirim yapılmamıştır. Oyuncularımızın birlik, beraberlik ve takım motivasyonlarını olumsuz yönde etkileyen bu tür haberlere itibar edilmemesini tüm camiamız ve kamuoyundan önemle rica ederiz.”

  GÜNDEM HABERLERİ
SALGINDA DÖNÜM NOKTASI SALGINDA DÖNÜM NOKTASI Sağlık çalışanlarının aşılanması başladı. İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge “Aşı çalış..
Tünelin ucundaki ışık covid-19 aşısı Tünelin ucundaki ışık covid-19 aşısı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları v..
GENEL MÜDÜRDEN YERİNDE İNCELEME GENEL MÜDÜRDEN YERİNDE İNCELEME Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Keleşer, Esk..
HABER ARŞİVİ
Yukarı