istanbul escort

HABER AKIŞI

Başkan Kurt’a teşekkür

 Tarih: 30-11-2019 04:00:00

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, demokratik kitle örgütleri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Kurt son olarak Balkan Göçmenleri Derneği ile buluştu.

Balkan Göçmenleri Derneği, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarete Balkan Göçmenleri Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Kurt, bir süre konukları ile sohbet etti. Başkan Kurt’a Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Balkan Gecesi’nde yaptığı ev sahipliği için teşekkür eden Balkan Göçmenleri Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, muhacir dernekleri ile birlikte özlem dolu bir gece geçirdiklerini söyledi. Bu gecenin bir araya gelmelerine vesile olduğunu belirten Yönetim Kurlu Üyeleri, “Bu gece Eskişehir’de bulunan muhacir dernekleri ile bir araya geldik. Folklor gösterileri yapıldı, şiirler okundu, türkülerimiz seslendirildi. Çok güzel bir gece idi, katkılarınız ve ev sahipliğiniz için teşekkür ederiz” dedi.

  GÜNDEM HABERLERİ
TBMM HEYETİ ÜNİVERSİTEDE TBMM HEYETİ ÜNİVERSİTEDE TBMM Bilişim Teknolojileri Bağımlılığıyla Mücadele Araştırma Komisyonu üyeleri, ..
Gençlerin yanındayız Gençlerin yanındayız MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman beraberinde Başkan Yardımcıları Gökh..
YAZIKLAR OLSUN! YAZIKLAR OLSUN! Göztepe Mahallesi’nde bulunan 75.Yıl Parkı’na Odunpazarı Belediyesi’nin gençleri..
Sarıcakaya şuranın yıldızı Sarıcakaya şuranın yıldızı AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Ankara Ticaret Odası C..
HABER ARŞİVİ
Yukarı