HABER AKIŞI

Başkan Bakıcı'dan ziyaret

 Tarih: 27-11-2017 04:00:00

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Bozüyük’te kültürlerini, gelenek ve göreneklerini yaşatarak yeni nesillere öğretmeye devam eden Kuzey Kafkasya Derneği’ni ziyaret etti. Kuzey Kafkasya Derneği’ndeki buluşmaya Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın yanı sıra Başkan Yardımcısı Ali Avcıoğlu ve Kent Konseyi Başkanı Osman Tekeli katıldı. Ziyaret sonunda Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, gösterilen misafirperverlik, yöresel yemekler ve sergilenen halk dansları gösterisi için dernek yöneticileri ve üyelerine teşekkür etti. Taleplerini Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’ya iletmekten dolayı son derece memnun olduklarını belirten dernek üyeleri, buluşmaların devam etmesini farklı platformlarda da işbirliklerinin sürmesi temennisinde bulundular. 

  GÜNDEM HABERLERİ
Yerel demokrasinin  en eski örneği Yerel demokrasinin en eski örneği Vali Özdemir Çakacak, muhtarlık müessesesinin, geçmişi yaklaşık 200 yıl önceye d..
 Anadolu’ya büyük onur Anadolu’ya büyük onur Anadolu Üniversitesi, uluslararası standartların hazırlanması sürecine katkı sağ..
En iyi denetleyici tüketicinin kendisi En iyi denetleyici tüketicinin kendisi İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Dünya Gıda Günü dolayısıyla bir etkinlik ..
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı