HABER AKIŞI

Başkan Bakıcı’dan yardımcıya ziyaret

 Tarih: 21-07-2018 04:00:00

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, geçtiğimiz günlerde sağlık operasyonu geçiren yardımcısı Nazmi Kuru’yu evinde ziyaret etti. Başkan Yardımcısı Nazmi Kuru’yu beraberindeki Başkan yardımcıları Ali Avcıoğlu, Rasim Keskin, Barış Oğuz ve danışmanı Murat San ile birlikte ziyaret eden Başkan Bakıcı, Kuru'ya acil şifa temennisinde bulunarak sağlık durumuyla ilgili bilgi aldı. Ziyareti ile Başkan Yardımcısı Nazmi Kuru’ya moral veren ve destek olan Başkan Bakıcı “Geçmiş olsun, Rabbim şifa versin” dedi.

  GÜNDEM HABERLERİ
Yerel demokrasinin  en eski örneği Yerel demokrasinin en eski örneği Vali Özdemir Çakacak, muhtarlık müessesesinin, geçmişi yaklaşık 200 yıl önceye d..
 Anadolu’ya büyük onur Anadolu’ya büyük onur Anadolu Üniversitesi, uluslararası standartların hazırlanması sürecine katkı sağ..
En iyi denetleyici tüketicinin kendisi En iyi denetleyici tüketicinin kendisi İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Dünya Gıda Günü dolayısıyla bir etkinlik ..
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı