HABER AKIŞI

Baskan Ataç klasikle gelecek

 Tarih: 16-10-2018 04:00:00

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç Eskişehirli otomobil tutkunları ile buluştu. Tepebaşı Belediyesi Çamlıca Kapalı Pazaryeri’nde Eskişehir Gönüllüleri tarafından düzenlenen Autumn Party 2018 etkinliğine katılan Başkan Ataç, burada Eskişehir BMW Team, Skyriders, Honda Team Works ve Eskişehir Tofaş Club üyeleri ile bir araya geldi. Başkan Ataç etkinlik alanını gezerek otomobil seveler ile sohbet etti ve araçları hakkında bilgiler aldı. Burada bir konuşma yapan Ataç, “Bugün Eskişehir’de insanların dikkatini çeken bir etkinlik düzenleniyor. Bunu başaran arkadaşları kutluyorum. Tepebaşı Belediyesi olarak yanınızdayız. Bir sonraki etkinliğinize ben de klasik arabamla katılacağım” şeklinde konuştu. Eskişehir Gönüllüleri de Ataç’a etkinliğin gerçekleşmesine sağladığı katkılardan ötürü teşekkür plaketi takdim etti. HM

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı