istanbul escort
HABER AKIŞI

Baskan Ataç klasikle gelecek

 Tarih: 16-10-2018 04:00:00

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç Eskişehirli otomobil tutkunları ile buluştu. Tepebaşı Belediyesi Çamlıca Kapalı Pazaryeri’nde Eskişehir Gönüllüleri tarafından düzenlenen Autumn Party 2018 etkinliğine katılan Başkan Ataç, burada Eskişehir BMW Team, Skyriders, Honda Team Works ve Eskişehir Tofaş Club üyeleri ile bir araya geldi. Başkan Ataç etkinlik alanını gezerek otomobil seveler ile sohbet etti ve araçları hakkında bilgiler aldı. Burada bir konuşma yapan Ataç, “Bugün Eskişehir’de insanların dikkatini çeken bir etkinlik düzenleniyor. Bunu başaran arkadaşları kutluyorum. Tepebaşı Belediyesi olarak yanınızdayız. Bir sonraki etkinliğinize ben de klasik arabamla katılacağım” şeklinde konuştu. Eskişehir Gönüllüleri de Ataç’a etkinliğin gerçekleşmesine sağladığı katkılardan ötürü teşekkür plaketi takdim etti. HM

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FRİGYA VADİSİ  BÜYÜK FIRSAT FRİGYA VADİSİ BÜYÜK FIRSAT “Eskişehir’in Jeoturizm Potansiyeli” konferansında konuşan öğretim üyesi Dr Erda..
 Kardeşlik için el ele Kardeşlik için el ele MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli E..
Bütün toplumu kucaklayacağız Bütün toplumu kucaklayacağız Odunpazarı Kent Konseyi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. ..
Kaportacıların 'dolu' mesaisi Kaportacıların 'dolu' mesaisi Eskişehir’de yağan dolu yüzlerce araçlara zarar verdi. Başvuru sayısı atınca kap..
HABER ARŞİVİ
Yukarı