istanbul escort
HABER AKIŞI

Başkan asker eğlencesinde

 Tarih: 05-12-2018 04:00:00

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı,   Yediler Mahalle Konağı’nda düzenlenen asker eğlencesine katıldı. Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, İç Köy Mahallesi sakinlerinden Hakan Tabar ve İbrahim Ölçer’in akser eğlencesine katılarak gençlere hayırlı tezkereler temennisinde bulundu. Gençlerin aileleri ile de görüşen ve “Allah kavuştursun” diyen Başkan Bakıcı, askerliğin her Türk evladının vatani bir görevi olduğunu söyledi. Kınalı kuzuların, Türk milletinin gönlünde özel bir yere sahip olduğunu da belirten Başkan Bakıcı, “Rabbim tüm vatan evlatlarına hayırlı vazifeler, hayırlı tezkereler nasip eylesin, ordumuzu her daim muzaffer kılsın. Rabbim görevlerini layıkıyla yapıp yurda dönmeyi nasip etsin inşallah” dedi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
YALOVA’DA  YAKALANDI YALOVA’DA YAKALANDI Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar ve eşinin Eskişehi..
MUHTEŞEM KUTLAMA MUHTEŞEM KUTLAMA 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Ulus Anı..
BÜYÜK GÖREV BÜYÜK GURUR BÜYÜK GÖREV BÜYÜK GURUR Deniz Kuvvetleri Komutanlığınca Anadolu'yu çevreleyen üç denizde eş zamanlı düze..
İşte katılımcı belediyecilik İşte katılımcı belediyecilik Katılımcı yönetim anlayışı ile yönetilen Odunpazarı Belediyesi, paydaşlarını art..
HABER ARŞİVİ
Yukarı