HABER AKIŞI

Başarının sırrını anlattı

 Tarih: 19-11-2019 04:00:00

Eskişehir Kent Konseyi ve Uğur Böcekleri Derneği işbirliği ile düzenlenen İzgören Akademİ kurucusu Yazar Ahmet Şerif İzgören tarafından verilen "Gönüllülük ve Nasıl gönüllü olunur?" konulu seminer Taşbaşı Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Ülkemizin dört bir yanından gelen gönüllüler ve Eskişehirlilerin yoğun ilgi gösterdiği seminer, katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi. Açılış konuşmasına, ülkemizde gönüllülüğün öneminin anlaşılabilmesi için emek veren Eğitimci-Yazar Ahmet Şerif İzgören’e teşekkür ederek başlayan Eskişehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Ahmet Kapanoğlu “Gönüllülük bireylere bilgi, deneyim, enerji, hoşgörü, paylaşımcılık, sorumluluk üstlenme gibi nitelikler kazandırır”dedi. Semineri katımcılar tarafından ilgiyle takip edilen Ahmet Şerif İzgören, hayatın içinde yer alan herkesin a, b, c, d ve e seçeneklerini ezbere bildiğini, başarıyı yakalamak isteyenlerin f seçeneğini ortaya çıkarması gerektiğini ve başarıyı, basit ayrıntıları herkesten önce görebilenlerin yakaladığını belirtti. 

  GÜNDEM HABERLERİ
Asırlık meslek yok oluyor Asırlık meslek yok oluyor Eskişehir’de 40 yıldır yün yorgancılığı yapan 78 yaşındaki Ekrem Şentorun, bugün..
Odunpazarı’nda esnaf umutlu Odunpazarı’nda esnaf umutlu Eskişehir'in en önemli kültürel miraslarını içerisinde barındıran tarihi Odunpaz..
Maskeli dilenciler sokaklarda Maskeli dilenciler sokaklarda Eskişehir’de vatandaşların yoğun olduğu Sıcak Sular Bölgesi’nde yardım isteyen m..
HABER ARŞİVİ
Yukarı