istanbul escort

HABER AKIŞI

Başarının sırrını anlattı

 Tarih: 19-11-2019 04:00:00

Eskişehir Kent Konseyi ve Uğur Böcekleri Derneği işbirliği ile düzenlenen İzgören Akademİ kurucusu Yazar Ahmet Şerif İzgören tarafından verilen "Gönüllülük ve Nasıl gönüllü olunur?" konulu seminer Taşbaşı Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Ülkemizin dört bir yanından gelen gönüllüler ve Eskişehirlilerin yoğun ilgi gösterdiği seminer, katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi. Açılış konuşmasına, ülkemizde gönüllülüğün öneminin anlaşılabilmesi için emek veren Eğitimci-Yazar Ahmet Şerif İzgören’e teşekkür ederek başlayan Eskişehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Ahmet Kapanoğlu “Gönüllülük bireylere bilgi, deneyim, enerji, hoşgörü, paylaşımcılık, sorumluluk üstlenme gibi nitelikler kazandırır”dedi. Semineri katımcılar tarafından ilgiyle takip edilen Ahmet Şerif İzgören, hayatın içinde yer alan herkesin a, b, c, d ve e seçeneklerini ezbere bildiğini, başarıyı yakalamak isteyenlerin f seçeneğini ortaya çıkarması gerektiğini ve başarıyı, basit ayrıntıları herkesten önce görebilenlerin yakaladığını belirtti. 

  GÜNDEM HABERLERİ
TBMM HEYETİ ÜNİVERSİTEDE TBMM HEYETİ ÜNİVERSİTEDE TBMM Bilişim Teknolojileri Bağımlılığıyla Mücadele Araştırma Komisyonu üyeleri, ..
Gençlerin yanındayız Gençlerin yanındayız MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman beraberinde Başkan Yardımcıları Gökh..
YAZIKLAR OLSUN! YAZIKLAR OLSUN! Göztepe Mahallesi’nde bulunan 75.Yıl Parkı’na Odunpazarı Belediyesi’nin gençleri..
Sarıcakaya şuranın yıldızı Sarıcakaya şuranın yıldızı AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Ankara Ticaret Odası C..
HABER ARŞİVİ
Yukarı