HABER AKIŞI

Banger’den konferans

 Tarih: 27-01-2020 04:00:00

Eskişehirli araştırmacı - yazar Gürcan Banger’, Eskişehir Sinerji Hareketi Derneği’nde ‘Yaratıcı Problem Çözme Teknikleri’ konulu konferans verdi. Konferansa; dernek üyeleri ve davetliler katıldı ve konferans ilgi gördü. Eskişehir Sinerji Hareketi Derneği; geleneksel hale dönüşen konferanslarına devam ediyor. Dernek başkanı Soner Çam; bu haftanın konuğu araştırmacı - yazar Gürcan Banger’i konuk etti. Banger, yoğun ilgi gören konferansında; son kitabının da konusu olan “Yaratıcı Problem Çözme Teknikleri” yaklaşımını ele aldı. Dokuz adımdan oluşan problem çözme yöntemini anlatırken, başta Eskişehir ekonomisi olmak üzere çeşitli örnekler verdi. Yöntemin daha kolay anlaşılması açısından, katılımcılarla birlikte küçük çaplı bir beyin fırtınası gerçekleştirildi. Şiir okumalarıyla renklenen ve görsel sunum eşliğinden gerçekleşen konferans, dinleyicileri beğeni ile etkiledi. Konferansın sonunda; Banger, katılımcılar için kitaplarını imzaladı. 

  GÜNDEM HABERLERİ
15 yıl sonra YENİDEN! 15 yıl sonra YENİDEN! Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Kızılinler-Eşenkara Kür Merkezi Projesi ..
  SİYASET HABERLERİ
CHP’de Taşel kazandı CHP’de Taşel kazandı CHP Eskişehir 37. Genel Kurulu’nda 4 aday yarışırken çarşaf liste yapılan seçimd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı