HABER AKIŞI

Bakıcı’dan Tekeli’ye ziyaret

 Tarih: 31-12-2017 04:00:00

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı umreden dönen Kent Konseyi Başkanı Osman Tekeli’yi ziyaret etti. Kutsal topraklarda umre vazifesini eşi ile birlikte yerine getiren Kent Konseyi Başkanı Osman Tekeli’yi evinde ziyaret eden Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’ya Belediye Başkan Yardımcısı Ali Avcıoğlu ve Danışmanı Levent Tokmak eşlik etti. Başkan Bakıcı, beraberindekiler ile birlikte Kent Konseyi Başkanı Tekeli ile bir süre sohbet etti.  Bakıcı, kutsal topraklarda yaşadıkları manevi hazzı paylaşan ve hatıralarını dinlediği Tekeli’nin sağlıklı bir şekilde evlerine ve ailelerine kavuşmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

  GÜNDEM HABERLERİ
Gençlerin yanındayız Gençlerin yanındayız Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun, "Türk kültürünün..
Tepebaşı’nın gururu Tepebaşı’nın gururu Tepebaşı Belediyesi ‘İki Elin Sesi Var’ Çocuk Senfoni Orkestrası, Türkiye Sağlık..
TBMM’de yasak siyanı TBMM’de yasak siyanı CHP Milletvekili Utku Çakırözer Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıld..
Hastalara manevi terapi Hastalara manevi terapi Eskişehir Devlet Hastanesi’nde hastalara ve hasta yakınlarına manevi destek veri..
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı