istanbul escort
HABER AKIŞI

Bakanlara Eskişehir’i anlattı

 Tarih: 31-10-2018 04:00:00

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'un ev sahipliğinde, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin katılımıyla düzenlenen "Kadın Kooperatiflerinin Güçlendirilmesi İş birliği Protokolü" imza törenine katıldı. Sarıcakaya Kadın Kooperatifi Başkanı Kadriye Okur ile birlikte üç bakanla görüşen Günay, Eskişehir’de devam eden çalışmalar hakkında bilgi verdi ve gelecek projeleri bakanlara anlattı. Prof. Dr. Günay etkinlik ile ilgili “Üç ilgili bakanımıza Eskişehir’deki faaliyetlerimiz hakkında bilgi verdik, desteklerini aldık. TADEM ile geldiğimiz noktayı, Sarıcakaya Kadın Kooperatifi’nde gerçekleşen faaliyetleri ve en önemlisi hayata geçirmek istediğimiz projeleri konuştuk. Bakanlarımızın desteğine güveniyor, Eskişehir için sürdürülebilir projeler üretiyoruz. İnşallah çalışmalarımızı kısa zamanda kamuoyuna da açıklayacağım. Eskişehir olarak ticaret ve sanayi anlamında önemli bir noktadayız. Bu anlamda da şehrimize ve ülkemize katkı sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Ancak kadınlarımızın bu gelişimden daha fazla pay almasını, üretmesini, iş gücüne katılmasını istiyoruz. İşte bunun için şehrimizde yürüttüğümüz projelerimiz var. Bunlara ek olarak daha kapsayıcı ve sürdürülebilir projeler üstünde çalışıyoruz. Önceki bakanlarımızın bu anlamda bizlere desteği hep en üst düzeyde oldu, kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum, her adımında yanımızda oldular. Şehrimiz için, ülkemiz için yürüttüğümüz ve yürüteceğimiz projelerimize mevcut bakanlarımızın da en üst seviye destek vereceklerinden şüphemiz yok. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. İnşallah Eskişehirimiz kadınlarımızın omuzunda yükselecek” Şeklinde açıklamada bulundu. Daha sonra Sarıcakaya Kadın Kooperatifi’nin ürünleri üç bakanla da paylaşıldı. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Malıç’ta müjdeler verdi Malıç’ta müjdeler verdi Burhan Sakallı, ilçe ziyaretlerine Mihalıççık ile devam etti. Sakallı’ya Mihalıç..
Kardeşlik bozulmayacak Kardeşlik bozulmayacak AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Yıldıztepe Mahallesind..
HABER ARŞİVİ
Yukarı