istanbul escort
HABER AKIŞI

Bakan’a telefon şikayeti

 Tarih: 12-11-2018 04:00:00

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Alpu ilçesinde vatandaşların telefonların çekmemesi şikayetine duyarsız kalmadı. Bakan Pakdemirli, aradığı GSM operatörünün genel müdürüne ulaşamayınca sesli mesaj bıraktı. Mahalleli, Bakan Pakdemirli’ye baz istasyonu eksikliği nedeniyle Arıkaya Mahallesi ve çevresindeki mahallelerde telefonlarının çekmediğini dile getirdi. Bunun üzerine bir GSM operatörünün genel müdürünü arayan Bakan Pakdemirli, telefon çekmediği için ulaşamadı. Sesli mesaj göndererek mahallelinin sıkıntısını anlatan Bakan Pakdemirli, “Eskişehir Alpu Belediyesi Arıkaya Mahallesi'ne bir GSM baz istasyonu gönderebilirsen iyi olur. Muhtarla temasa geçebilirsin. Buraya bir GSM direği istiyoruz” diyerek Mahalle Muhtarı Mehmet Saylan’ın telefon numarasını iletti.

  GÜNDEM HABERLERİ
İşçinin hukuk zaferi İşçinin hukuk zaferi Nakliyat-İş Sendikası Eskişehir Reysaş'ta işten çıkarılan işçilerin önemli bir k..
ETİ işçisi çok mutlu ETİ işçisi çok mutlu Tek Gıda-İş Sendikası ile Eti Gıda A.Ş. arasında bir süredir devam eden ve 4 bin..
Dede torun başardı Dede torun başardı Eskişehir’de 12 yıldır topladıkları mavi kapaklar ile engelli vatandaşlara umut ..
Şehit aileleri baş tacımız Şehit aileleri baş tacımız İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, şehit aileleri, gaziler ve ailelerini ağır..
HABER ARŞİVİ
Yukarı