istanbul escort
HABER AKIŞI

Aynı yolda yine kaza

 Tarih: 25-12-2018 04:00:00

Eskişehir-Alpu ve Bozan Mahalleleri arasında kalan yolda kazalar devam ederken son olarak yine Alpu yolunda belediye otobüsü kontrolden çıktı, faciadan dönüldü. Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelere ulaşım için düzenlediği seferi yapan otobüs yolda meydana gelen buzlanma neticesinde bir anda kontrolden çıktı. Beton direğe çarpan belediye otobüsünde 3 yolcu hafif yaralanırken olay yerine 112 ve jandarma ekipleri sevk edildi. Yolcular otobüsten inerken can kaybının olmaması herkese derin bir nefes aldırdı. Çarpmanın etkisiyle direk devrili,rken otobüste de maddi hasar meydana geldi. Kaza sonrası hafif yaralanan vatandaşlara olay yerinde müdahale edildi. Eskişehir ile Alpu ve Bozan Mahallesi arasında kalan yolun bir an önce bölünmüş yol olarak yapılması gerektiğini söyleyen Bozan Mahalle Muhtarı Kenan Tatlıkatık, “Eskişehir-Alpu-Bozan yolunun çok yoğun bir trafiğe sahip olduğunu belirterek, “Burada kazalar oluyor, insanlar ölüyor. Artık bir tek kişinin bile canına bir şey olmasını istemiyoruz. Daha önce de dile getirmiştik. Yol çok dar, eski ve yoğun bir trafik var. Bu yolun da bölünmüş yol şeklinde yapılmasını istiyoruz. Üstelik Alpu ve bu bölgeye sürekli yeni projeler ve yatırımlar geliyor. Bir an önce yol yapılmalı ve başka hayatlar sönmemeli. Bunu hem Bozanlılar hem bu bölgedeki vatandaşlar istiyor. Yolun bir an önce yapılmasını istiyoruz” dedi.

  GÜNDEM HABERLERİ
104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA 104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA Eskişehir'de, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 104'üncü yıl d..
Türkiye’ye örnek olduk Türkiye’ye örnek olduk Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Sazova Mahallesi sakinleri ile bir ara..
Başkanlar gençlerle buluştu Başkanlar gençlerle buluştu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kaz..
HABER ARŞİVİ
Yukarı